مروری به عملکرد تاک در 18 سال گذشته

آموزشگاه زبانهای بین المللی تاک با مدیریت خانم فاطمه رُخ شاد دانشجوی دکترای زبان انگلیسی و آشنا به برخی زبانهای دیگر و آقای امیر فتوحی کارشناس ارشد مدیریت و علوم آزمایشگاهی و موسیقی در دی ماه سال 1380 در چهار راه میکائیل رشت جنب اداره برق آغاز بکار نمود که علیرغم مشکلات عدیده با استقبال وصف نشدنی مواجه شد. در این موسسه با توجه به تحصیلات مدیران ، هنر با آموزش حرفه ای عجین شده است. تاک در سال 1383 بیشترین آمار قبولی حدود 30 نفر بطور همزمان در آزمون آیلس را کسب نمود و بیاری باریتعالی در دیگر امتحانات بین المللی در زبانهای دیگر همواره پیشتاز و یکه تاز بوده است.دعوت به همکاری 

آموزشگاه زبان های بین المللی تاک جهت تکمیل کادر مدرسین خود در زبان های آلمانی، ترکی، هلندی، ژاپنی، سوئدی و چینی از اساتید با تجربه دعوت به همکاری می نماید. 

متقاضیان می توانند جهت تکمیل و ارسال اطلاعات خود از طریق فرم ثبت نام اقدام نمایید.

 دعوت به همکاری مدرس
دوره مورد نظر خود را با توجه به هدفی که دارید انتخاب کنید!

ما در اینجا دوره های متنوعی به شما پیشنهاد میکنیم. از شرکت در آزمون های بین المللی برای رسیدن به اهداف تحصیلی و مهاجرتی تا بهبود مکالمه روزمره و تقویت مهارت های زبانی! تا رسیدن به هدفتان، ما درکنار شما هستیم.

آیلتسمکالمه تجاریPTE دوره های
دوره های خصوصیقراردادهای آموزشی با شرکت ها و سازماندوره های زبان کودکان و نوجوانان

سیستم آموزشی فونیکس در تاک

 آموزش انگلیسی به کودکان ( صدای ig )

این مرکز به عنوان تخصصی ترین آموزشگاه در زمینه آموزش زبان انگلیسی کودک و نوجوان 4 تا 14 سال می باشد که با استفاده از لابراتوار و ایجاد محیطی شاد و آرام سعی در یادگیری هر چه بهتر زبان انگلیسی با متد فونیکس دارد. با استفاده از متد فونیکس کودکان قادر خواهند بود اصطلاحات انگلیسی را به راحتی و با استفاده از تصاویر به خاطر سپرده و در هفت ترم یک ماهه خواندن، نوشتن و صحبت کردن را فرا گیرند. 

متد آموزشی فونیکس کامل ترین متد آموزش زبان انگلیسی کودکان، مطابق با استانداردهای بین المللی و سیستم آموزشی مدارس انگلستان می باشد تا در کمترین زمان و به بهترین نحو زبان انگلیسی را فرا گیرند. تحقیقات علمی و عملی انجام شده توسط مدیران آموزشی این آموزشگاه در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم نشان میدهد کودکان در سنین پایین قادر به یادگیری زبان دوم همانند زبان مادری خود می باشند و به طرز شگفت انگیزی دارای استعداد یادگیری زبان دوم هستند. این در حالی است که یادگیری همان زبان برای بزرگسالان با مشکلات عدیده ای همراه است. لذا آموزشگاه زبان تاک برای بهبود راندمان خود علاوه بر آموزش مکالمه، خواندن و نوشتن زبان انگلیسی در یک اقدام بی سابقه دوره های آموزش کامپیوتر، آموزش نقاشی و کاردستی را به زبان انگلیسی تدریس می نماید. کودکان در پایان دوره فونیکس به راحتی قادر به مکالمه، خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی می باشند و میتوانند در امتحانات Flyers Starters و Movers با مدرک بین المللی از دانشگاه کمبریج شرکت کنند. 
کتـابفـروشی آنـلاین تـاک

ورود فقط برای اعضاء