دومین زبان پرگویش دنیا را بیاموزید!

چرا اسپانیایی یاد بگیریم

زبان اسپانیایی بعد از انگلیسی از رایج‌ترین زبان‌های جهان است. در حال حاضر صدها میلیون نفر در اکثر نقاط جهان به این زبان صحبت می‌کنند. زبان اسپانیایی به عنوان نخستین زبان رسمی در کشور اسپانیا و کلیه‌ی کشورهای آمریکای لاتین (به جز برزیل) همچنین در مراکش ، آروبا ، گینه‌ی استوایی و قسمت‌هایی از فیلیپین به رسمیت شناخته می‌شود. علاوه بر این، به عنوان زبان دوم در ایالات متحده‌ی آمریکا بیشترین گویش را به خود اختصاص می‌دهد.

ازجمله مزیت‌های یادگیری این زبان می‌توان به بهره‌گیری از تحصیلات رایگان به زبان اسپانیایی در دانشگاه‌های کشورهای اسپانیایی زبان و همچنین دسترسی به منابع علمی، آموزشی و میلیون‌ها کتاب منتشر شده به این زبان و برقراری ارتباط با جمعیتی بالغ بر 400 میلیون نفر در جهان اشاره نمود.

بارزترین ویژگی فرهنگی کشورهای آمریکای لاتین و اسپانیا رفتار صمیمانه و مهمان‌پذیری مردم این کشورهاست. همچنین، امتیازاتی نیز برای گردشگران ایرانی برای سفر به بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین در نظر گرفته شده است؛ برای مثال برای سفر به یک مقصد گردشگری جذاب و متفاوت در آمریکای جنوبی نیازی به تهیه‌ی ویزا برای ایرانیان نیست.

کشورهای آمریکای لاتین و اسپانیا مهد پرورش بسیاری از ادیبان و شاعران برجسته و برندگان جایزه‌ی نوبل ادبیات بوده‌اند.

دپارتمان اسپانیایی " تاک " با استفاده از کادر حرفه‌ای، اساتید مجرب و انتخابِ متُدی نوین برای دستیابی به بالاترین سطح رضایتمندی متقاضیان نهایت تلاش خود را نموده است.

از مزایای شرکت در کلاس‌های زبان اسپانیایی آموزشگاه تاک برگزاری دوره‌های مکالمه‌ی آزاد و فیلم در پایان هر کتاب می‌باشد.