آلمان در حال حاضر مهمترین قطب اقتصادی دنیاست، خصوصاً اینکه بعد از جنگ جهانی دوم و پیوستن آلمان شرقی و غربی پیشرفت علم و تکنولوژی، صنعت و رشد اقتصادی این کشور به بالاترین حد خود رسیده است. مقر بسیاری از شرکت های بزرگ و صنعتی در آلمان است و از لحاظ رشد اقتصادی و سرمایه ای اولین کشور در اتحادیه اروپا محسوب میشود.
آلمان مهمترین شریک اقتصادی ایران در اتحادیه اروپا محسوب میشود و از اینرو ارتباطات و مبادلات اقتصادی همواره در بین شرکتهای تجاری و افراد متخصص در سطح بالایی با این کشور برقرار است.
امکانات و سطح آموزش دانشگاهی در آلمان بالاست و از آنجاییکه تحصیل در دانشگاههای دولتی آلمان تقریباً بدون شهریه می باشد فرصت خوبی برای دانشجویان ایرانی است تا در رشته ی دلخواه خود در دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکترا در دانشگاههای آن به ادامه تحصیل بپردازند. دانشگاه های آلمان به عده زیادی از زبان آموزانیکه دوره های زبان آلمانی  را پشت سر گذاشته و موفق به دریافت مدرک مورد قبول و رسمی (گوته) شده اند پذیرش داده است. تسلط به زبان آلمانی امتیاز بزرگی برای گرفتن ویزا و پذیرش برای دانشگاه های آلمان به حساب می آید.
از لحاظ زبانی، شباهت ساختار و بخصوص واژگان زبان آلمانی به انگلیسی فراگیری این زبان را برای زبان آموزان ایرانی آسانتر می سازد.

نحوه برگزاری دوره

دوره های عمومی ( گروهی ) زبان آلمانی در حال حاضر بصورت ۲ روز در هفته (روزهای ...... و ..... ) از ساعت ......... الی .......... عصر برگزار می گردد.
اساتید مجرب آکادمی زبان تاک سعی بر آن خواهند داشت تا با بهره گیری از منابع تدریس ومواد کمک آموزشی، به بهترین شکل و نیز در کوتاه ترین زمان ممکن زبان شیرین آلمانی را به شما آموزش دهند و شما در مدت کوتاهی شیرینی صحبت کردن به آلمانی را بچشید!
زبان آموزان پس از سپری نمودن سطح مقدماتی (A۱) می توانند جهت اخذ مدرک بین المللی زبان آلمانی Zertifikat Deutsch A۱ و پس از گذراندن سطح (B۱) جهت اخذ مدرک بین المللی زبان آلمانی Goethe-Zertifikat B۱ در امتحانات موسسه گوته انستیتو اقدام و شرکت نمایند.
A۱ مختص افرادیست که با شرکت در این امتحان متقاضی رفتن به کشور آلمان از طریق ازدواج، مهاجرت یا پیوستن به اعضای خانواده هستند.
دوره B۱ مخصوص افرادیست که متقاضی اخذ مدرک بین المللی  Zertifikat Deutsch B۱ می باشند که این آزمون شرط پیش نیاز جهت ورود به کالج های آلمانی زبان در دانشگاههای آلمان است.


دوره ی ویژه ی آمادگی آزمون سفارت : Zertifikat Deutsch A۱
دوره ی ویژه ی آمادگی امتحان : Zertifikat Deutsch B

چنانچه فرصت شما برای یادگیری آلمانی محدود است شرکت در کلاسهای خصوصی را به شما توصیه میکنیم. لطفاً با 33331505 - 013  یا 33334880 - 013 تماس بگیرید.